10.juulist algavad Võhmal etendused

Võhma seltsimaja rahval on hea meel teatada, et alates 10.juulist saab meil näha head teatrit.

MTÜ RAAAM toob toob meile etenduse “Praegu pole aeg armastamiseks”. See on kurbnaljakas lugu sellest, kuidas inimene teeb kõik, et oma õnne edasi lükata. Me mõtleme välja üha rohkem asju, mis ei lase meil olla koos nendega, keda me armastame. Sõjad, religioon, masside arvamus, lisaks poliitika, seisuslikud erinevused, mood, virtuaalne tegelikkus. Ja paistab nii, et inimkond jätkab asjade väljamõtlemist, mis meid üksteisest eraldavad. Mida teha, kui ettekuulutaja, kes pole veel kunagi eksinud, on teatanud, et sinu naise juurde tuleb täna öösel mees? Aga sinul on nagu kiuste vaja sõtta minna! Vägagi keeruline olukord.

Põhineb Guilherme Figueiredo näidendil “Um Deus dormiu lá em casa”.
Osades:
KRISTO VIIDING
MARI-LIIS LILL või INGRID MARGUS
HARRIET TOOMPERE (Eesti Draamateater)
MARTIN KÕIV
OTT KARTAU
TÕNN LAMP (Tallinna Linnateater)

Lavastaja
DAMIR SALIMZIANOV (Udmurtia)
Kunstnik
ERVIN ÕUNAPUU
Muusikaline kujundaja
ARDO RAN VARRES
Valguskunstnik
PRIIDU ADLAS

Etendused toimuvad 10-13., 18.-20. ja 24.-30.juulil, kell 19:30. Kokku 14 etendust.


Pileteid saab siit: https://www.piletimaailm.com/performances/69803-praegu-pole-aeg-armastamiseks?lang=et_EE

Tulge teie ka!

Eelmine
5.mail talgud Võhmal
Järgmine
MTÜ Võhma Seltsimaja üldkoosolek

Lisa kommentaar

Email again: