4.mail ÜLDKOOSOLEK

4.mail kell 10.00 Võhmal MTÜ Võhma Seltsimaja üldkoosolek 
päevakorras:
1. seltsi 2018.majandusaasta aruande kinnitamine (lisatud)
2. info ja muud küsimused
MTÜ Võhma Seltsimaja juhatus
PS: OLULINE!
- Koosolekul peab osalema vähemalt 25 inimest. Kes tõepoolest ei saa tulla - kirjutage kellelegi volitus, aga mitte nii, et ühel liikmel on 10 volikirja.. Kontrollige ikka enne, kas volitatav üldse tuleb ja kas ta saab teid esindada.
- tegevusaruandesse kirja pandud enam-vähem kõik rahad, mis aastate jooksul kusagilt küsinud ja saanud oleme - nipet-näpet on kindlasti veel, kõiki numbreid ma isegi enam ei mäleta... Lugege läbi - tegemist on kokkuvõttes muljetavaldava summaga, mis seltsitegevus meie kanti toonud...
- pärast koosolekut (selle teeks ikka kiirelt ära!) on TALGUD! ja kuigi sel aastal TV ei "pildista", loodame siiski, et enamus seltsi liikmetest on kohal - oma lillepeenrad võite varem ära teha või võivad need ikkagi veits oodata :)
Talgutele saad end kirja panna siin:
http://talgud.teemeara.ee/events/mail-on-vohma 
Eelmine
5.aprillil kell 13. 00 Jakob Westholmi sünnikodus mälestuskivi avamine
Järgmine
Laulupeo tule tulemine 2019

Lisa kommentaar

Email again: