Tegus kevad tulekul

ehk mis meid lähikuudel ees ootab:
5.aprill kell 13.00 Uuskülas Jakob Westholmi sünnikodus mälestustseremoonia: 100 aasta möödumine  Asutava Kogu valimistest, kuhu kuulus ka Palmse vallas sündinud Jakob Westholm - kui veab, saame paika ka mälestuskivi. Lähem info kohe varsti.

4.mai kell 10.00 Teeme ära talgud Võhmal, ühtlasi teeme ära ka seltsi üldkoosoleku, et kinnitada ära 2018. majandusaasta aruanne - kel seda aega ikka nii priilt käes, et veel üks kord kokku tulla! Talgutele vajalik registreerimine!!!! seda saate teha siin:  http://talgud.teemeara.ee/events/mail-on-vohma 

23.juunil Võsul maakaitsepäev -
kell 10.00 Ilumäel pärgade asetamine
edasi Võsule, kus toimub laat, jõustruktuuride demonstratsioonesinemised, esinevad valla isetegevuslased, antakse üle võidutuli valdadesse ja küladesse jagamiseks. täpsem ajakava tulekul!
 
27.juunil Võsul laulupeo tuletulemise simman, algus kell 20.00. Enne seda alates kell 19.00 rongkäik Käsmust Võsule mööda kergliiklusteed. Tuli liigub mööda merd, seega - kel võimalik - võtke aga merel tuletulemise kaatrile sappa! täpsem info tulekul!

28.juunil kell 9.00 Laulupeo tuli Võhmal rahvamaja juures - tahaks tuletoojatele pakkuda kohalikku Kanguste sooja leiba, värsket piima, Lahemaa mett ja teha nendega ühe ilusa ühispildi mälestuseks.


Eelmine
Teeme ära 4.mail 2019
Järgmine
5.aprillil kell 13. 00 Jakob Westholmi sünnikodus mälestuskivi avamine

Lisa kommentaar

Email again: