TULGE, LÄHME TANTSUPEOLE!

12. mai 2009 oli Võhma naisrühma elus üks ilusaim päev.

Viimaks ometi olid tantsupeoliste nimekirjad Laulu- ja Tantsupeo kodulehele üles pandud, kõik ootamised ja närveerimised said ühe korraga otsa.

Seal seisis must-valgel: 21. - L-Viru maakond - 590100 - Võhma Seltsimaja naisrühm - Ivi Lehtmets

17 naise kauane unistus oli teoks saanud !!

Tahame südamest tänada kõiki neid häid inimesi, kes on aidanud kaasa, et meie unistusest reaalsus sai:

Kõigepealt meie juhendajat, kullakallist Ivi Lehtmetsa ,kes pooleteist aastaga vormis meid rühmaks, keda 120 hulgast valiti suurele peole !

Seejärel Anneli Kivisaart, Laidi Viidet, Küllike Heinsaart, Marge Heringat, Katrin Kuusklat, Kadri Kensi, Kristi Viljakainenit, Marianne Limbergi, Aili Raudlat ja Vihula Vallavolikogu kultuurikomisjoni -  tänu neile headele inimestele sai lõpuks naisrühm tanu alla!

Oleme tänuvõlglased Elna ja Gerly Kaljuveele, Illa Kasele, Diana Pärnale, Lii Unduskile, Piret Kuusklale ja Marina Tomikasele, Ingrid Nurmsalule ja Ülle Tammele Lahemaa rahvamuusikutest, kes meie naistele on oma isiklikke käiseid kasutada andnud, et me esinemistel ikka kenad välja näha saaksime !

Veel täname Endla Pajustet, kes ikka proovi õhtuks saali soojaks küttis,
Marina Tomikast, kes igal teisipäeval marsruudil Palmse - Kadrina - Võhma - Kadrina - Palmse Ivil järgi käis ja ära viis, vaatamata sellele kas taevast pussnuge või mehi alla sadas,

Kalle Kaset, kes rühma ülevaatustele sõidutas või kui ise peale ei mahtunud usaldas rooli meie Kristi kätte!

Ja lõpuks täname tantsunaiste pereliikmeid, kelle elurütmi naisrühm oma sõitmiste ja esinemistega on segi paisanud, kes selle katsumuse on üleelanud ja ikka meie kõrvale on jäänud !!!

ME TÄNAME, TÄNAME, TÄNAME, TÄÄÄ - NAA -MEEE !!!


Naisrühma nimel

Riina Kens