Segakoori jõulutervitused

Mtü Võhma Seltsimaja segakoori jõulutervitused 13.detsembril kell 18.00 Kadrina raamatukogu kirjandusklubi saalis ja 24.detsembril kell 15.00 Ilumäe kirikus. Tulge kuulama! Loe lisaks

SELTSI ÜLDKOOSOLEK!!!!

MTÜ Võhma Seltsimaja üldkoosolek toimub laupäeval, 8.juulil 2017 kell 10.00 Võhma Seltsimajas 

Loe lisaks

Vesi tuleb Võhmale

Juuni alguses alustas Vihula Valla Veevärk OÜ Võhma seltsimaja veevärgi projekti. Asjade kulgu saate käia ise kaemas... Septik on tänaseks (20.juuni) paigas, kohe-kohe hakatakse kaevu puurima. Loe lisaks

Mis Võhmal uudist?

Väike saal sai valmis! Raha saime Leader programmist ca 50 000 eurot, juurde oli vaja veel 27700, millest 7700 oli seltsil olemas, ülejäänud osas toetas Vihula vald. Täname kõiki kaasaelajaid, teie tuge oli igati tunda! Kui nüüd veel majja vee ka sisse saaks, siis teeme igatahes VEEPEO! Kõik on oodatud, eks anname varakult teada, mis kuupäeval külla tulla saate.
Loe lisaks

LÖÖME KÜLAD LILLE!!

Lahemaa rahvuspargi, Kuusalu ja Vihula valdade küladel algab värvikampaania "Eesti Vabariik 100 kingitus „Lööme külad lille“".

Korraldajad: Kuusalu Vallavalitsus, Vihula Vallavalitsus, Keskkonnaamet, MTÜ Kolgaküla Selts.

Loe lisaks

TEEME ÄRA, 6.mail kell 10.00 rahvamaja juures

6.mail kell 10.00 Võhma rahvamaja  ja maja ümbruse remondijärgne suurpuhastus:  
Koristamine, mööbli paigaldamine, lavatrepi ehitamine, köögimööbli kokkupanek, rahvamaja ümbruse korrastamine jne. jne.

Kaasa võtke
rehad, luuad, lapid, harjad, ämbrid, saed, kirved, kindad.....

Talgutele peab end kirja panema siin: http://talgud.teemeara.ee/events/vohma-seltsimaja-talgud-1/participations/new
siis on ka lõunasöök tagatud!!!

Loe lisaks

Rahvaküsitlus Vihula vallas

Seoses Vabariigi Valitsuse ettepanekuga Haljala valla, Rakvere valla, Sõmeru valla ja Vihula valla ühinemiseks üheks omavalitsusüksuseks korraldatakse rahvaküsitlus Vihula vallas 21. ja 23.aprillil 2017  kell 10 – 18 järgmistes küsitluspunktides:

Loe lisaks

2017.aasta LEADER taotlusvoorud

Veebruaris ja märtsis avanevad LEADER taotlusvoorud

Kuna 2016.aasta taotlusvoorudes (iseäranis pehmete projektide osas) eriti palju taotlejaid ei olnud, soovime kõiki julgustada mõtlema teemadele-tegemistele, millele võiks toetust küsida ja alustada oma asjaajamisega võimalikult varakult.

Loe lisaks

Seltsimaja remontisaatmise pidu

18.novembril toimus Võhmal seltsimaja remontisaatmise pidu. Rahvast, kellele meie maja armas ja kes kasutasid võimalust veel viimast korda väikest saali näha sellisena, nagu ta olnud viimased aastakümned, oli tõesti palju.

Loe lisaks